Hymn szkoły
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

_____________________________

muzyka:
  Wojciech Lesiuk - nauczyciel muzyki
słowa:
  Ewelina Michaluk - uczennica kl. 5d

_____________________________

 

Splećmy dłonie, stańmy w krąg,
Niech ta więź przeniknie w głąb,
My jesteśmy Polską młodą,
Budujemy przyszłość nową.

      Musisz marzyć, musisz być.
      Z uniesioną głową idź. (x2)

Dużo pytań, niejasności
Wzbudza falę nieufności.
Chcemy pokój mieć na świecie.
Chcemy wielką miłość wzniecić

      Musisz marzyć, musisz być.
      Z uniesioną głową idź. (x2)

Niech przywódcą będzie dobro,
Niech nam służy jako godło.
Razem wszyscy wnieśmy wkład.
Każdy człowiek to nasz brat.

      Musisz marzyć, musisz być.
      Z uniesioną głową idź. (x2)

Zbudujemy nowy świat.
Motto nasze: trud i ład,
Szlachetności łańcuch długi,
Niech pojedna wszystkich ludzi.

      Musisz marzyć, musisz być.
      Z uniesioną głową idź. (x2)