Już kolejny rok klasy pierwsze naszej szkoły uczestniczyły w programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Wynikiem realizacji i pomyślnego ukończenia tego przedsięwzięcia jest zdobycie certyfikatu potwierdzającego udział naszych uczniów w programie.
