
Drodzy Uczniowie klasy VIII,
przed Wami niezwykle ważne wydarzenie - egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi Waszą wiedzę i umiejętności, zdobyte w murach naszej szkoły. Życzymy Wam powodzenia, sukcesów, optymizmu i tak potrzebnej wszystkim odrobiny szczęścia. Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie, będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzą Wam możliwość realizacji życiowych planów.
Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie