Uczniowie klasy 8a w składzie Aleksander Żmudzin, Amira Khakimova i Jakub Grochowski wzięli udział w finale konkursu kulinarnego „Master Chef Szkolny”, organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zajęli w nim 2 miejsce!!!
Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy przygotowali autorskie receptury, wykazując się kreatywnością i pomysłowością. Do finału zakwalifikowało się sześć najlepszych drużyn, które w drugim etapie zmierzyły się z kulinarnym wyzwaniem – przygotowaniem dania z wylosowanych produktów. Podczas rywalizacji nie zabrakło emocji, współpracy zespołowej oraz niezwykłych pomysłów na potrawy. Jury oceniało dania pod względem smaku, estetyki podania, kreatywności oraz organizacji pracy.
Serdecznie gratulujemy!!!