I Etap TURNIEJU SZKÓŁ – „EkoAktywni”
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

17 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej odbył się I Etap TURNIEJU SZKÓŁ pod hasłem „EkoAktywni – razem dla zdrowej przyszłości”. Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce ex aequo ze Szkołą Podstawową nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego i  Społeczną Szkołą Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Białej Podlaskiej. Był to czas wypełniony nie tylko zdrową rywalizacją, ale przede wszystkim imponującą wiedzą i kreatywnością naszych uczniów. Godziny spędzone na wspólnej nauce i spotkaniach zaprocentowały. Szkołę w turnieju reprezentowali: Zofia Aleksandrowicz i Nikola Słupska z klasy 4c, Michalina Głowniak i Anna Paszkowska z klasy 5a, Wiktor Dobryńczuk i Wiktor Bołtowicz z klasy 6b, Hanna Wiszniewska i Aleksandra Oleszczuk z klasy 7c, Olaf Popławski i Weronika Kuczewska z klasy 8b.

Serdecznie dziękujemy:

  • Zawodnikom– za pasję, zaangażowanie i udowodnienie, że bycie „Eko” to styl życia, który daje realną siłę i satysfakcję;
  • Kibicom z klasy 7c– za wzorową postawę i stworzenie niesamowitej, pełnej szacunku atmosfery, która niosła naszą drużynę przez każdą z konkurencji.

Jeszcze raz gratulujemy WSZYSTKIM i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu turnieju oraz przygotowań.