Szanowni Rodzice, Przyjaciele i Członkowie Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła Bez Barier…
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Wzorem lat ubiegłych zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1,5% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, 1,5% podatku na rzecz wybranej przez siebie Organizacji Pożytku Publicznego może przekazać osoba fizyczna osiągająca dochody z umowy o pracę, umowy zlecenia czy o dzieło jak również osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Rola Państwa sprowadza się do wypełnienia kilku rubryk w deklaracji podatkowej PIT (nazwa wybranej organizacji oraz nr KRS), a podatek przekazany zostanie przez właściwy Urząd Skarbowy na konto Organizacji Pożytku Publicznego.

JEŻELI PAŃSTWO UZNAJĄ ZA STOSOWNE PRZEKAZANIE CZĘŚCI SWOJEGO
PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA WSZELKIE DANE
NIEZBĘDNE DO WPISANIA W DEKLARACJI ZNAJDĄ PAŃSTWO
NA ZAŁĄCZONEJ ULOTCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!
Te z pozoru drobne kwoty, ale przekazane przez wiele osób, stworzą możliwość pełniejszej realizacji naszych zadań statutowych a w szczególności przyczynią się do wspierania i uzupełniania działań szkoły.
W tym roku naszym marzeniem jest otwarcie sali do terapii Integracji Sensorycznej!

Zarząd Stowarzyszenia zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o przekazywanie 1,5%
na rzecz naszego Stowarzyszenia oraz rozpropagowanie naszej prośby w możliwie
najszerszym kręgu osób, za co z góry serdecznie dziękujemy.


Z serdecznymi pozdrowieniami
Elżbieta Chodyka
Prezes Stowarzyszenia